KONST / Litografier / Färglitografi 12422175
nr 1242 2175
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, "Den blå fläcken". Signerad, numrerad 64/100. Motivet: 36x21
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:42:15
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
18 mar
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander